ZBIÓRKA KARMY

21 kwietnia 2023

W naszej szkole została zorganizowana zbiórka potrzebnych artykułów dla schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Otrzymaliśmy pożywienie, koce, miski, kojce, zabawki, środki czystości, a przedstawiciele naszej szkoły zawieźli zebrane rzeczy do schroniska, tym samym spędzając tam czas. Poznali wszystkich czworonożnych mieszkańców schroniska, wspaniałych pracowników oraz zobaczyli na własne oczy, jak funkcjonuje placówka. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu uczniów i rodziców odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji, dziękujemy. Pamiętajmy – dobro powraca.