Spotkanie z policjantem – w ramach przedszkolnego programu ” Z zawodami przez przedszkolny rok”.

16 czerwca 2024

Dnia 11.06.2024r. przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantem- p. Tomaszem Ślosorzem. Podczas spotkania, które odbyło się w ramach realizacji przedszkolnego programu " Z zawodami przez przedszkolny rok". przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, oraz jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń . Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Mieliśmy możliwość dotknąć i "przymierzyć" niektóre akcesoria , przypomnieliśmy sobie również numery alarmowe , które powinien znać każdy, aby wezwać pomocy w razie potrzeby. Dzieci chętnie wysłuchały opowiadań o codziennej pracy policjanta. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie pan policjant , wręczył wszystkim słodkie upominki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie , przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dzieci wręczyły panu Tomaszowi, podziękowanie. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.