Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w przedszkolu

31 sierpnia 2023

Serdecznie witamy, pierwszego września  rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/ 2024. Przedszkole w Skidziniu funkcjonuje  od 7.00  do 15.30

Posiłki wydawane są w godzinach;

śniadanie – 9.00

obiad  – 12.00

podwieczorek 14.30

Uwaga:

1. Do placówki należy przyprowadzić dzieci do godz. 8.45

2. Odbiór dzieci odbywa się od godziny 13.00, ze względu na czynności porządkowe po obiedzie. Jeśli sytuacja wymaga wcześniejszego odbioru dziecka, prosimy o informowanie o tym fakcie wychowawcy.

3. Rodzic ma obowiązek zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu. (z wyprzedzeniem lub tego samego dnia do godziny 8:00 pod numer telefonu przedszkola 798 606 719).

4. Rodzic, który przyprowadza i odbiera dziecko z przedszkola, informuje o swoim przybyciu poprzez domofon przy głównych drzwiach przedszkola. Osoba pełniąca dyżur przyprowadza dziecko do szatni.

5. Wszystkie dokumenty przekazane w pierwszych dniach należy dostarczyć jak najszybciej (szczególnie upoważnienia do odbioru dziecka przez inne osoby).

Drodzy Rodzice, prosimy o zabranie do przedszkola już w pierwszy dzień:

• wygodne pantofle (nie klapki!);

• zapasowa odzież , szczególnie bielizna (dotyczy każdej grupy wiekowej).

• strój wierzchni  i nakrycie głowy adekwatne do pogody ( wyjścia na ogród)

• wszystkie rzeczy powinny być podpisane

Szczegółowe informacje dotyczące między innymi wyprawki plastycznej, zakupu książek itd. zostaną przekazane na Zebraniu z Rodzicami. Informacja o terminie będzie podana przez MobiDziennik oraz w formie ogłoszenia na gazetce dla rodziców ( przy wejściu do przedszkola)

Przypominamy, aby nie przynosić ze sobą żadnych zabawek (nie dotyczy maluchów w okresie adaptacji) ani produktów spożywczych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki!