Dzień Sukcesów – nagrody i wyróżnienia

20 czerwca 2024

Tradycją naszej szkoły jest podsumowanie naszych osiągnięć i postępów w danym roku szkolnym. W tym roku, czwartek ostatni dzień nauki w szkole przed wakacjami, został ogłoszony Dniem Sukcesów. Na wspólnym spotkaniu całej społeczności uczniowskiej i nauczycieli omówiono wyniki wszystkich klas w zakresie nauki, zachowania i frekwencji. Wymieniono konkursy, które odbyły się w II okresie nauki i podobnie jak po pierwszym półroczu nagrodzono wszystkich zaangażowanych i zwycięzców. Rozpoczęliśmy od Szkolnego Turnieju Klas, w którym I miejsce zajęła klasa I otrzymując puchar. Następnie nagrodzono uczniów za 100% obecność oraz najlepszych czytelników. Dalej kolejno nagrodzono za projekt "Już pływam", olimpiady Olimpusek kl.1-3, Olimpus matematyczny kl. 4-6, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR, Szkolny Konkurs Informatyczny, konkurs plastyczny "Maskotka Ewy Szelburg - Zarembiny", "Dyscypliny sportowe", jak również wyłoniono Najlepszych wolontariuszy.  Za pracę na rzecz samorządności i szkoły pochwałę otrzymali: przewodniczący szkoły i klas,  przedstawiciele MPGB, poczet sztandarowy i aktywiści pomagający w imprezach szkolnych. Wszystkim gratulujemy postawy zaangażowania i osiągniętych sukcesów.