Dzień Sportu – Dzień Hokejowy.

19 czerwca 2024

19 czerwca w naszej szkole, to kolejny dzień ciekawostek i nauki przez doświadczenie oraz zabawę. W ten dzień gościliśmy międzynarodowych sędziów hokeja na lodzie panią Monikę Szpyt - Jucha oraz pana Michała Baca, którzy swoją przygodę z łyżwami i hokejem rozpoczynali w Unii Oświęcim. Zaprezentowali nam specyfikę swojej pracy, ścieżkę zawodową oraz wysiłek fizyczny i umysłowy jaki trzeba włożyć, aby zostać takim sędzią. Mogliśmy dzięki nim zobaczyć z bliska wyposażenie i strój sędziego. Zrobiliśmy sobie wspólne fotki na pamiątkę. A na koniec wzięliśmy udział w Szkolnych Rozgrywkach Hokeja Halowego sędziowanego przez naszych gości. Dziękujemy pani Ewie Chowaniec za trud włożony w przygotowanie tych wszystkich atrakcji oraz naszym gościom za zajęcia pełne nauki i wielu cennych rad.